پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


اخبار و اطلاعیه های کانون
اطلاعیه / راهنمای گام دوم مبارزه با کووید 19(کرونا ویروس )-فاصله گذاری اجتماعی در دفاتر پیشخوان دولت و مراکز بیمه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط F.mostafazadeh   
سه شنبه, 19 فروردین 1399 ساعت 11:39

شناسایی راه های انتقال عامل ایجادکننده بیماری نقش مهمی در کنترل آن دارد. راههای انتقال این ویروس هنوز به طور دقیق مشخص نشده است ولی به عنوان یک اصل کلی ویروس های تنفسی به طور عمده از طریق ریز قطرات یا از طریق سرفه یا عطسه و یا لمس اشیاء آلوده منتقل می گردند. بر اساس دانسته های کنونی این بیماری از یک طیف ملایم تا شدید با علایمی همچون تب، سرفه، تنگی نفس می تواند بروز نماید و در موارد شدیدتر ممکن است منجر به ذات الریه، نارسایی کلیه و مرگ گردد. درصدد مرگ ناشی از این بیماری هنوز به طور دقیق مشخص نشده است. با عنایت به آخرین اطلاعات، انتقال ویروس کرونا از انسان به انسان از طریق سرفه، عطسه، تخلیه ترشحات بینی و دهان می باشد. این ویروس می تواند در فاصله 1 تا 2 متری از طریق سرفه یا عطسه منتقل شود. راه دیگر انتقال ، تماس دست ها با محیط و سطوح آلوده به ویروس مانند تجهیزات، دستگیره درب ها ، میز و صندلی، شیرآلات ، نرده پله ها، پریز و کلیدهای برق و کلیه وسایلی است که به طور عمومی و مشترک استفاده می شود . ( اسکناس ، اسناد و مدارک دست به دست شده و نظایر آن) بنابراین حائز اهمیت است پس از تماس با هر فرد یا اشیاء مشکوک دست و صورت با آب و صابون شست شو گردد.(مطابق دستورالعمل شستشوی دست)

برای دریافت فابل دانلود اینجا کلیلک کنید.

روابط عمومی کانون دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 19 فروردین 1399 ساعت 15:07
 
بخشنامه/ نهایی شدن دستورالعمل پرداخت بیمه بیکاری به علت کرونا مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط F.mostafazadeh   
دوشنبه, 18 فروردین 1399 ساعت 08:29

دستورالعمل نحوه پرداخت بیمه بیکاری به علت کرونا توسط وزارت کار و تامین اجتماعی نهایی شد.

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، دستورالعمل بیمه بیکاری به علت شیوع کرونا توسط معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تدوین و امضا شد.در این دستورالعمل آمده است: با توجه به گستردگی شیوع ویروس کرونا در کشور و اقدامات موثری که این وزارتخانه به منظور ارائه خدمات شایسته تر به جامعه هدف در حوزه حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری از جمله طراحی سامانه الکترونیکی ثبت درخواست متقاضیان بیمه بیکاری بدون نیاز به مراجعه حضوری به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها و کاریابی های غیردولتی و همچنین حذف مراحل حضور و غیاب مقرری بگیران بیمه بیکاری تا پایان اردیبهشت ماه به عمل آورده است، بر اساس این دستورالعمل ضروری است ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها پس از اخذ درخواست متقاضیان واجد شرایط بیمه بیکاری از سامانه فوق الذکر که حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه در سامانه مربوطه ثبت نام و تقاضا نموده یا می نمایند،

 
اطلاعیه در خصوص ضدعفونی نمودن دفاتر پیشخوان خدمات دولت در شهر تهران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط F.mostafazadeh   
یکشنبه, 17 فروردین 1399 ساعت 13:50

قابل توجه دفاتر پیشخوان خدمات دولت در شهر تهران پیرو هماهنگی عمل آمده و با هدف رعایت نکات بهداشتی و سلامت همکاران در دفاتر پیشخوان خدمات لازم است دفاتر نسبت به ارسال تقاضای خود به کانون کشوری حداکثر ظرف مدت ۷۲ ساعت آینده اقدام نمایند.

برای دریافت فرم درخواست اینجا کلیک کنید .

روابط عمومی کانون دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 17 فروردین 1399 ساعت 14:11
 
پیام تسلیت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط F.mostafazadeh   
شنبه, 09 فروردین 1399 ساعت 14:37

سرکار خانم میرزا بیگی

مدیر محترم روابط عمومی

با کمال تاسف و تالم درگذشت پدر همسر گرامیتان  را به شما تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم طلب رحمت و برای جنابعالی و خانواده محترمتان، شکیبایی مسئلت می نماییم.


روابط عمومی کانون دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور

 

آخرین بروز رسانی در شنبه, 09 فروردین 1399 ساعت 14:57
 
اطلاعیه /جدول مشاغل مجاز و غیر مجاز برای فعالیت در روزهای کرونایی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط F.mostafazadeh   
شنبه, 09 فروردین 1399 ساعت 09:06

کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مستقر در وزارت کشور لیست مشاغل مجاز و غیر مجاز برای فعالیت پس از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی را منتشر کرد.

روابط عمومی کانون دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در شنبه, 09 فروردین 1399 ساعت 09:16
 
پیام تبریک دبیر کل کانون به مناسبت فرارسیدن نوروز 1399 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط F.mostafazadeh   
یکشنبه, 03 فروردین 1399 ساعت 17:08

بسم الله الرحمن الرحیم


سلام ویژه خود را تقدیم می کنم به روح مقدس امام خمینی ره و شهدای انقلاب اسلامی ، شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم تا شهدای هواپیمای مسافربری و خدمت همه مسئولین ، کارکنان و اعضاء محترم هیات مدیره انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور و همچنین عزیزان و خدمتگزاران دولتی در وزارتخانه های ارتباطات و فناوری اطلاعات ، سازمان اداری و استخدامی کشور ، نمایندگان فعلی و منتخب مجلس شورای اسلامی و همه مسئولین دستگاههای خدمات دهنده .
عزیزان و بزرگواران، سال 1398 سالی با امتحانهای الهی بود چه در عرصه داخلی و امور دفاتر پیشخوان دولت و چه در عرصه ملی و بین المللی ، از بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله گرفته تا شهادت سردار عزیز دلها سردار قاسم سلیمانی و تحریمهای ظالمانه بر علیه ملتی که تنها خواسته اش مستقل بودن است.
در سالی که گذشت و در ماه پایانی آن بروز بیماری کرونا که حرفها و حدیثهای بسیاری را با خود بدنبال داشت از آزمایشگاهی بودنش و اتهام زنی ابرقدرتها به هم تا اپیدمی آن و توصیه های فراوان مسئولین بهداشتی کشور در رعایت نکات بهداشتی که جان میلیونها نفر را در اقصی نقاط جهان تهدید می نماید.
عزیزان در سال 98مشکلات اساسی بوجود آمده به حدی زیاد بود که در کنار این فشارها بارها صبوری کردید و در صحبتهایی که با هم داشتیم درد جامعه را بر دردهای داخلی خود مقدم دانستیم .در این سال نشیب و فراز زیادی را پشت سر گذاشتیم و با همه توانی که داشتیم در نشستها و مذاکرات سخت و سنگین به دفاع از حقوق همکارانمان در شبکه دفاتر پیشخوان دولت پرداختیم در این راه بسیاری از مسئولین با نگاهی منطقی از نقطه نظرات قبلی خود بازگشتند و با نگاهی عمیقتر به واقعیتهای مجموعه رسیدند و بسیاری از پیش گفته های ما نیز در مسیر اصلاح قرار گرفت اما فرصت بسیار زیادی نیز سوخت که امیدواریم بتوانیم آن را احیاء نمائیم .
عزیزان با تمام مشکلات پیش روی و آرزوی دریافت پاسخ مکاتبات انجام شده از وزیر محترم ارتباطات در پشتیبانی از دفاتر پیشخوان دولت که به عنوان پیشاهنگان عرصه خدمت رسانی به مردم خود نیز در تهدید بیماری کرونا قرار گرفتند و تعدادی از عزیزان ما نیز در این عرصه مبتلا شدند در این سال آرزوی سلامتی و تندرستی برای همه شما بزرگواران داریم .
و از شما عزیزان تقاضای عفو و بخشش در قبال همه کاستی ها و دعای خیرتان برای انجام بهتر مسئولیتها را داریم بی شک با برنامه ریزی های انجام شده و انشاالله به لطف خدای بزرگ و در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری سال جهش اقتصادی نامیده شده دو بخش زیرساختی و اقتصادی را در سال جدید به مرحله اجراء خواهیم گذاشت و از تکنولوژی های نوینی رونمائی خواهیم کرد که در نوع خود بی نظیر خواهد بود و در این راه بر عهد و پیمانی که با شما بسته ایم خواهیم ماند .
تماسها و پیامهای تبریک بسیار زیادی ارسال شد که تلاش نمودم به همه آنها پاسخ دهم و این امر ضمن افزایش بار مسئولیت این حقیر و همکاران در هیات مدیره کانون کشوری و مجموعه های اقتصادی منجر به انگیزه مضاعف در خدمت رسانی به شما بزرگواران گردید
از کلیه مدیران و مسئولینی که در این راه سخت ما را یاری کردند سپاسگزاریم و برای آنها آرزوی توفیق و سلامتی داریم .همچنین آرزو میکنیم که سال جدید سالی توام با سلامتی ، تندرستی ، روزی فراخ و آرامش برای همه ملت بزرگ ایران و بویژه همکاران عزیزمان در شبکه دفاتر پیشخوان دولت و خانواده های محترم آنها باشد .


من الله التوفیق
علی فلاح
دبیرکل کانون

روابط عمومی کانون دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 03 فروردین 1399 ساعت 17:45
 
کشیک مجموعه های وابسته به کانون و هلدینگ پیشخوان خدمات ایرانیان در ایام نوروز99 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
شنبه, 02 فروردین 1399 ساعت 12:41

clock

 

ضمن تبریک سال نو  با آرزوی سلامتی  ، به اطلاع میرساند مجموعه های وابسته به کانون و هلدینگ پیشخوان خدمات ایرانیان  طی روز های 11،10،9،7،6،5 فروردین ماه سال 1399 از ساعت 9 الی 13 پاسخگویی تلفنی خواهند داشت.

شایان ذکر است همکاران ما نیز از طریق سایر سامانه های پشتیبانی آماده پاسخگویی به شما همکاران گرامی خواهند بود.

(مرکز تماس 02161912222 و سامانه تیکتینگ )

روابط عمومی کانون دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 05 فروردین 1399 ساعت 12:28
 
اطلاعیه/فعالیت تامین کننده دوم خدمات در دفاتر پیشخوان خدمات دولت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط F.mostafazadeh   
چهارشنبه, 28 اسفند 1398 ساعت 10:11

قابل توجه انجمن های صنفی و دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

احتراما با توجه به تماسهای مکرر در خصوص فعالیت تامین کننده دوم خدمات در دفاتر پیشخوان خدمات دولت و پیرو مشورت و مذاکرات انجام شده با اعضا محترم هیات مدیره کانون و روسای محترم انجمن های صنفی کشور بیانیه ای صادر خواهد شد. لذا از کلیه دفاتر تقاضا میشود تا صدور بیانیه مذکور تامل نمایند.

روابط عمومی کانون دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 28 اسفند 1398 ساعت 10:31
 
اطلاعیه /منع ورود اتحادیه ها در امور دفاتر پیشخوان خدمات دولت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط F.mostafazadeh   
سه شنبه, 27 اسفند 1398 ساعت 15:57

نامه جناب آقای رضایی مدیر کل محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران به جناب آقای مهندس صادقی رییس محترم سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران در خصوص منع ورود اتحادیه ها در امور دفاتر پیشخوان خدمات دولت

 

روابط عمومی کانون دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور

 

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 27 اسفند 1398 ساعت 16:37
 
اطلاعیه / قابل توجه دفاتر پیشخوان دولت ارائه کننده خدمات ثبت احوال مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط F.mostafazadeh   
دوشنبه, 26 اسفند 1398 ساعت 10:20

 

پیرو تقاضاهای متعدد دفاتر و هماهنگی انجام شده با معاونت محترم سازمان ثبت احوال کلیه دفاتر می توانند تا تاریخ ۱۶ فروردین با توجه به شرایط ویژه ایجاد شده از شیوع کرونا ویروس  خدمات ثبت احوال ارائه ننمایند .در همین رابطه لازم است کلیه مدارک موجود به ادارات سازمان تحویل شود .همچنین تا تاریخ مذکور ثبت درخواست برای دفاتر انجام نخواهد شد

روابط عمومی کانون دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور

 

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 26 اسفند 1398 ساعت 10:31
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 146

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi