پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


اخبار و اطلاعیه های کانون
قابل توجه دفاتر پیشخوان خدمات دولت در مناطق سیل زده مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
شنبه, 24 فروردین 1398 ساعت 18:51

بسمه تعالی

ضمن ابراز همدردی با مردم عزیز مناطق سیل زده و خانواده های محترم از کلیه دفاتر پیشخوان خدمات دولت که در مناطق سیل زده فعالیت می نمایند و در سیل های اخیر دفاتر آن ها دچار آسیب دیدگی شده است تقاضا می شود مشخصات و تصاویری از دفاتر خود را به کانون کشوری به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید   ارسال نمایند.

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی

آخرین بروز رسانی در شنبه, 24 فروردین 1398 ساعت 18:55
 
حذف پرونده های مرزنشینی ناقص تا تاریخ 1395/01/01 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
شنبه, 24 فروردین 1398 ساعت 14:17

.

پرونده های مرزنشینی که از ابتدای طرح تا تاریخ 1395/01/01 درخواست داده شده و دارای نقص می باشند به دلیل عدم اعتبار، از دسترس خارج شدند و می بایست پرونده های مذکور مجددا با دقت تشکیل و تکمیل شوند؛ بدیهی است هرگونه سهل انگاری در تشکیل پرونده های جدید و پاسخگویی های بعدی به مرزنشین ها و دستگاه های نظارتی بر عهده دفتر پیشخوان می باشد.

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی

 
ولادت امام زین العابدین (ع) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
پنجشنبه, 22 فروردین 1398 ساعت 11:29

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی

 
پیرو جلسه مشترک انجمن های کشور با سازمان تنظیم مقررات و سازمان حمایت از مصرف کنندگان صورت گرفت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 21 فروردین 1398 ساعت 18:20

علی فلاح دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت گفت پیرو جلسه برگزار شده با حضور روسا و هیات مدیره انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و نماینده معاون مدیر کل سازمان حمایت از مصرف کنندگان و همچنین آقای مهندس حی شاد و آقای مهندس مرادی مقرر گردید تا با تسریع در بررسی و هماهنگی های لازم نرخ خدمات دفاتر تعیین تکلیف و ابلاغ گردد.

 
افزایش نرخ خدمات شبکه دفاتر پیشخوان دولت در انتظار تأیید سازمان حمایت در هاله ای از ابهام مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 21 فروردین 1398 ساعت 17:28

 

شبکه دفاتر پیشخوان دولت از سال 1395 چشم‌انتظار اجرائی شدن نرخ‌های خدمات واگذار شده به دفاتر است. خدماتی که تأثیر بسزایی در تسهیل فرآیند اداری ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی دارد. مدت زمان 3 ساله برای تأیید چنین موضوعی که تأثیر بسیار بالائی دارد و نزدیک به 16000 هزار دفتر و 35000 هزار شغل را به صورت مستقیم تحت الشعاع قرار می‌دهد، زمان زیادی است.

 
بیانیه درخصوص جلسه مورخ 98/01/20 جهت پیگیری تغییرات نرخ خدمات مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 21 فروردین 1398 ساعت 17:19

 

در جلسه مورخ 98/01/20 روسا و اعضای هیأت مدیره انجمن های استانها درخصوص پیگیری تغییرات نرخ خدمات با حضور نمایندگان محترم سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تشکیل و درخصوص نرخ پیشنهادی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی که براساس جدول مصوبه 284 کمیسیون تنظیم مقررات مورخ 97/08/20 (شاخص پایه نرخ خدمات) تدوین گردیده و در اختیار سازمان حمایت مصرف کنندگان قرار گرفته بود و متعاقبا در تاریخ 97/12/28 جزییات هر خدمت متناسب با مصوبه مذکور به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ارسال شده، به شرح ذیل اتخاذ تصمیم گردید:

1. روند پیگیری و تصویب نرخ ها براساس آیتم های سازمان حمایت مصرف کنندگان حداکثر تا تاریخ 98/01/25 توسط کانون و سازمان تنظیم و سازمان حمایت مصرف کنندگان پیگیری و نتیجه گیری روند تصویب، توسط کانون به اطلاع انجمنهای استانی برسد.

2. لیست خدمات دفاتر و نرخ های پیشنهادی کانون که براساس جدول کمیسیون تنظیم مقررات تدوین شده، به اعضای حاضر در جلسه تحویل و مقرر گردید ظرف مدت 48 ساعت خدمات مازاد هر استان که در لیست اعلام نشده است طی نامه کتبی به کانون اعلام شود.

3. در تاریخ 98/01/26 نتیجه اقدامات به عمل آمده و آخرین تغییرات به عمل آمده در لیست خدمات توسط کانون به انجمن ها اطلاع رسانی شود.

4. در تاریخ 98/02/02 در استان ها جلسه دفاتر برگزار و اطلاع رسانی شود.

5. در تاریخ 98/02/03 اعلام نتیجه همایش استانی توسط انجمن صنفی استان به کانون صورت پذیرد.

6. در تاریخ 98/02/07 کانون موظف است براساس نتیجه بند 5 اقدام نماید.

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی

 
بیانیه کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 21 فروردین 1398 ساعت 14:06

سپاه پاسداران نهادی از دل مردم و برای حمایت از مظلومین ایجاد شده و توانسته است تروریست های مورد حمایت غرب و صهیونیست ها را از منطقه ریشه کن کند.

علی فلاح حقیقی دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت گفت: با محکوم کردن اقدام اخیر ترامپ گفت این تصمیم غیرمنطقی و خلاف عرف بین‌المللی که با هدف ایجاد جنگ روانی صورت می‌گیرد، باید اما همه بدانند ما به  سپاه پاسداران افتخار می کنیم . سپاه پاسداران نهادی است که  از دل یک انقلاب و مردم آن بیرون آمد، سپاهیان با پوشیدن لباس خدمت و از جان گذشتگی و تدبیر و تلاش همواره خود را سپر بلای محرومان و مظلومان کرده اند. چه در جنگ تحمیلی 8 ساله ایران و چه پس از آن در عرصه‌های مختلف و دفاع از ملت‌های مظلوم مسلمان در دنیا. سپاه پاسداران که بعضی از بنیان‌گذاران آن از تیزهوش‌ترین افسران انقلابی ارتش مانند شهید یوسف کلاهدوز بودند، نهادی نظامی با تعریفی جدید در جهان ایجاد کرده است، نگاهی فارغ از تئوری‌های متداول نظامی در جهان که توانست و نشان داد که نظامی‌گری  می‌تواند روحی لطیف و حق‌طلبانه داشته باشد و به جای مراجع قدرت از مظلومین دفاع کند. وی افزود: فرزندانی این مرز و بوم از اقشار عموم جامعه لباس خدمت پوشیدند و نه تنها در عرصه نظامی بلکه در عرصه‌های علمی، پژوهشی، بهداشتی توانستند طی سال‌های اخیر شگفتی‌های بسیاری را رغم بزنند که شاخص رتبه‌بندی‌های این تلاش‌ها موجب سرآمدی ایران عزیزمان در بین کشورهای جهان شد.

از سوی دیگر دفاع از مردم مظلوم کشورهای جهان نیز نشان داد سران قدرت در جهان با پدیده‌ای جدید برخورده‌اند که برخلاف تعریف گذشته نمی‌توانند آن را نادیده بگیرند و هر روز در حال رشد ، اما با منافع استعمارگرایانه آنها در تضاد است، پس دشمنان به زعم  خودشان باید آن را مورد هجمه قرار دهند. وی افزود: همه بدانند ما به سپاه پاسداران خود افتخار می‌کنیم و از این نهاد انقلابی که توانسته است به بلوغ برسد بر خود می‌بالیم و آنرا مورد حمایت قرار می‌دهیم.

 

علی فلاح

دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی

آخرین بروز رسانی در جمعه, 23 فروردین 1398 ساعت 11:45
 
نشست انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان دولت در سال 98 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 07 فروردین 1398 ساعت 18:42

با توجه به تماس های مکرر انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان دولت جلسه ای به همین منظور از ساعت 9:30 صبح لغایت 15 روز سه شنبه مورخ 1398/1/20 در محل سالن اجتماعات کانون برگزار می گردد لذا از کلیه انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان دولت کشور دعوت بعمل می آورد در این جلسه حضور بهم برسانند.

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی

 
پیام نوروزی سال 1398 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 07 فروردین 1398 ساعت 17:54

روسای محترم انجمن های صنفی و مدیران محترم دفاتر پیشخوان خدمات دولت

با سلام ، احتراما فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت را که مصداق شمیم علوی و به فرموده مقام معظم رهبری سال "رونق تولید" نام گذاری شده را خدمت همه عزیزان تبریک و تهنیت عرض می کنم .

سال گذشته سالی توام با نشیب و فراز فراوان بود سالی با بیم و امید در دفاتر کشور از مباحث مختلف، از تدوین آئین نامه گرفته تا نرخ خدمات و تعیین تکلیف دفاتر موازی ، از تغییر جایگاه تشکلهای صنفی تا ترکیب اعضاء کارگروه های استانی و شان نزول آنها ، در هر صورت این سال گذشت و اگرچه باران رحمت الهی خسارتهایی را در روزهای آغازین سال جدید ببار آورد که غم و اندوه از دست دادن و آلام هموطنانمان را بر دل و جان نشاند لیکن ضمن همدردی با این عزیزان و آرزوی صبر و بردباری برای بازماندگان بر این باورم که خداوند بزرگ رحمتش را بر این ملت بزرگ ارزانی داشته و زمین تشنه ایران اسلامی را که نگرانیهای فراوانی بر آن بود را سیراب نمود تا به مصداق آنکه ، "خداوند زحکمت ببندد دری  -  ز رحمت گشاید در دیگری" درسال جدید که از جفای قدرتمندان سال امتحانی دیگر است و انشاالله ملت بزرگ ایران از آن سربلند بدرخواهد آمد به توفیقات بیشتری برسیم.

اگرچه در سال گذشته هرچه بیشتر تلاش کردیم وزیر محترم ارتباطات را کمتر زیارت کردیم تا بتوانیم دغدغه های دفاتر را با ایشان به شور و مشورت بنشینیم امید داریم در این سال فرصت بیشتری برای این امر اختصاص یابد با این وجود با بضاعت اندک مجموعه و با تمام محدودیتها افزایش تعدادی خدمات جدید به دفاتر صورت گرفت و توانستیم با تعدادی از دستگاهها زمینه افزایش خدمات را فراهم آوریم .

در حوزه نرخ گذاری با هماهنگی سازمان تنظیم مقررات و سازمان حمایت از مصرف کنندگان تلاش کردیم تا هرچه زودتر جداول مربوطه تکمیل وتصویب نرخ های جدید صورت بگیرد که امید است درهمین ماههای اولیه سال این امر تحقق پذیرد.

متاسفانه با توجه به تغییرات اعمال شده در قوانین بعضی از مجموعه های خدمات دهنده در استانها از حذف دفاتر پیشخوان دولت سخن می گویند و این در حالیست که ضمن تاکید قانون برنامه ششم و مصوبات هیات وزیران، تفاهمنامه های مربوطه در سطح استاندار با معاونت ریاست جمهوری و شهردار در آن استانها به اجرا در آمد و باعث شفافیت شد و اگرچه مقاومت های بسیاری در این راه بود و به صورت کامل به مرحله اجرا در نیامد اما با اراده مسئولین این امر محقق شد. لیکن درحوزه کمیسیون زیست محیطی همین استانها سخنان جدیدی به گوش می رسد که خوشایند نیست و باید شخص وزیر محترم ارتباطات تکلیف خود را با این دوگانه ، توسعه دولت الکترونیک و تداوم فعالیت دفاتر پیشخوان دولت مشخص کنند چرا که در دوره بقای یک کسب و کار نگاه حاکمیتی و دولتی جوابگوی انتظارات کسب و کاری نیست و تفسیر اجرای دولت الکترونیک و همراه نیز خود عاملی مضائف بر این حوزه خواهد بود که بعضی از کارشناسان این دو حوزه را در تقابل هم می بینند.

لذا نشستهای مشترک در این حوزه با توجه به رویکردهای جهانی می تواند منجر به شفافیت و چراغ راهی برای سرمایه گذاران بخش خصوصی در دفاتر باشد که امروز با نگرانی و دلهره به آینده کسب و کار خود می اندیشند.

کانون انجمنهای صنفی دفاترپیشخوان خدمات دولت به عنوان یک نهاد صنفی و در راستای تکالیف خود در چارچوب اساسنامه و رویکرد سه جانبه گرائی با محوریت دفاع و پیگیری امور صنفی دفاتر پیشخوان دولت ، ایجاد زمینه توسعه خدمات با محوریت بهینه سازی ظرفیتهای اقتصادی دفاتر و در نهایت تثبیت حوزه اشتغال دفاتر با رویکردهای نهادی در تلاش است تا با آینده پژوهی و تعامل با بخشهای مختلف حاکمیتی نسبت به هماهنگی با چشم اندازهای توسعه دولت الکترونیک این مهم را به انجام رساند و امید آن دارد با توجه به نقطه نظرات مسئولین محترم طی دو سال گذشته که منجر به ممیزیهای متعدد شد و خوشبختانه علی رغم همه سختیها امروز کارنامه ای قابل قبول را با تمام محدودیتها بر جای گذاشته بتواند با حمایت همیشگی و منسجم دفاتر کشور بدون حاشیه سازی در شرایط رقابت کامل بازار ضمن حفظ وحدت و یکپارچگی امور را به پیش ببرد .

در این راستا بر خود وظیفه می دانم به نمایندگی از همه همکارانمان در بخشهای فنی و عزیزانمان در هیات مدیره مجموعه های فعال در حوزه صنفی و اقتصادی ،  از تمام کسانی که در دستگاهها و سازمانهای دولتی ، انجمنهای صنفی و دفاتر پیشخوان دولت در سال گذشته ما را یاری نموده اند قدردانی نمایم و از همه کاستی ها پوزش بطلبم .

روزگارانی شاد، توام با روزی فراوان و تنی سلامت را برای شما و خانواده محترمتان از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم .

علی فلاح

خدمتگذار کوچک شما

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی

 
پیام تسلیت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
سه شنبه, 06 فروردین 1398 ساعت 09:01

جناب آقای ایرانمنش

عضو محترم هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت خراسان رضوی

غم از دست دادن مادر، بسیار جانكاه است، این غم بزرگ را تسلیت عرض می‌نماییم. ما را در غم خود شریک بدانید. از خداوند منان، رحمت و مغفرت برای آن مرحومه؛ و صبر و شكیبایی برای شما و خانواده محترمتان مسئلت داریم.

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 06 فروردین 1398 ساعت 09:32
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 134

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi