پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرثبت‌نام نامزدهای انتخابات شوراها در دفاتر پیشخوان دولت انجام می‌شود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 24 دی 1391 ساعت 12:56

 tablo

دبیر کارگروه دفاتر پیشخوان دولت در استان قم با اشاره به تصمیم دولت به واگذاری برخی خدمات دولت به دفاتر پیشخوان گفت: ثبت‌نام نامزدهای انتخابات شوراها در دفاتر پیشخوان دولت انجام می‌شود.

علی رمضانی در گفت‌وگو با فارس در قم با اشاره به اهمیت و جایگاه دفاتر پیشخوان دولت بیان کرد: دفاتر پیشخوان جایگاهی واسطه‌ای میان دفاتر دارد.
وی به ارزیابی دفاتر پیشخوان دولت در استان قم پرداخت و بیان کرد: از مجموعه ۵۰ امتیاز دفاتر پیشخوان دولت ۳۰ امتیاز آن به خدمات الکترونیکی اختصاص یافته است.
دبیر کارگروه دفاتر پیشخوان استان قم ادامه داد: اکنون دفاتر پیشخوان قادر هستند بیش از ۵۰ نوع خدمات به مردم ارائه دهند که امیدواریم این خدمات در آینده‌ای نزدیک به ۱۳۰ نوع خدمات برسد.
وی از جمله خدمات دفاتر پیشخوان دولت را دریافت اظهارنامه‌های مالیاتی اصناف دانست و بیان داشت: واگذاری این خدمت به دفاتر پیشخوان موجب شد مشکلات بررسی اظهارنامه‌های مالیاتی که دو سال گذشته برای اصناف به وجود آمده بود برطرف شود.
رمضانی با بیان اینکه واگذاری خدمات دولتی به دفاتر پیشخوان موجب رضایت مردم و دولت می‌شود تصریح کرد: آمارها نشان داد دریافت اظهارنامه‌های مالیاتی توسط دفاتر پیشخوان دولت رضایت مردم را به همراه داشت.
وی با تاکید بر اینکه واگذاری خدمات دولت به دفاتر پیشخوان به جز با جلب اعتماد طرفین امکان پذیر نیست تصریح کرد: این نکته از جمله مهم‌ترین پارامترهای مهم برای واگذاری این نوع خدمات به دفاتر پیشخوان است.
مدیرکل فناوری و اطلاعات استانداری قم از جمله وظایف مهم دفاتر پیشخوان دولت را نداشتن تخلفات مالی ـ اسنادی دانست و بیان کرد: در صورتی که اطلاعات مردم خدشه‌دار شود بی‌اعتباری دفاتر پیشخوان را به دنبال دارد.
وی رسیدگی به وضعیت امنیتی دفاتر پیشخوان را وظیفه مدیر دفتر پیشخوان عنوان و ذکر کرد: اگر وضعیت امنیت اطلاعات خصوصی مردم شفاف نشود مردم به دفاتر پیشخوان بی‌اعتماد می‌شوند.
رمضانی با اشاره به مشکلات برخی دفاتر پیشخوان تصریح کرد: برخی دفاتر پیشخوان به دلیل نداشتن محلی ثابت برای استقرار دچار مشکلات فراوانی می‌شوند که برای برطرف کردن این موضوع با چند بانک رایزنی شده است تا تسهیلات خرید ملک به دفاتر پیشخوان داده شود.
وی با بیان اینکه خرید املاکی که برای دفاتر پیشخوان صورت می‌گیرد اجاره به شرط تملیک است گفت: استقرار ثابت دفاتر پیشخوان برای کارگروه و دستگاه‌های دولتی بسیار مناسب است.

 

*دفاتر پیشخوان وارد تبلیغات انتخاباتی نشوند
دبیر کارگروه دفاتر پیشخوان دولت با تاکید بر اینکه دفاتر پیشخوان دولت پیشانی دولت محسوب می‌شوند گفت: دفاتر پیشخوان دولت نباید در مباحث انتخاباتی وارد شوند.  
وی از جمله انتخابات پیش رو را انتخابات شوراها عنوان و بیان داشت: دفاتر پیشخوان نباید هیچ گونه اقدامات تبلیغاتی درباره نامزدها داشته باشند.
دبیر کارگروه دفاتر پیشخوان با بیان اینکه دولت تصمیمات جدیدی برای دفاتر پیشخوان گرفته است، خاطرنشان کرد: نامزدهای انتخاباتی شوراها براساس تصمیم دولت از طریق دفاتر خدمات پیشخوان دولت نسبت به ثبت‌نام اقدام می‌کنند.

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 24 دی 1391 ساعت 13:09
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi