پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


سپاس و تشکر از دفاتر پیشخوان دولت کشور مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
دوشنبه, 23 بهمن 1396 ساعت 13:57

با توجه به فراخوان انجام شده برای دریافت دستگاه پوز پیشخوان دولت و همکاری مناسب دفاتر کشور در این خصوص بیش از 90 درصد از دفاتر فعال کشور به این سامانه مجهز شدند .

علی فلاح دبیرکل کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی گفت با توجه به اینکه بیش از 60 درصد دفاتر از قبل به این سامانه ها تجهیز شده بودند طی روزهای اعلام شده استقبال و ارسال مدارک از سراسر کشور بی نظیر بوده است وی با بیان اینکه در پی ایجاد شایعاتی در خصوص انحصار بانک خاص و رسوب منابع دفاتر در کانون که موجب دغدغه دفاتر عزیز شده بود به اطلاع عزیزان می رساند با توجه به پیش بینی های صورت گرفته به هیچ عنوان انحصاری برای بانکی ایجاد نشده و حتی برای حذف هرگونه شائبه در این خصوص و رفاه حال دفاتر هر حسابی و در هر بانکی که توسط دفاتر عزیز معرفی شده به این سامانه ها متصل شده است . از سوی دیگر همانند سایر سامانه های پرداخت بانکی وجوه واریزی به حساب دفاتر طبق روال بانک مرکزی به حساب آنها واریز می گردد.

تکمیل فرآیند الکترونیکی شبکه دفاتر پیشخوان دولت

فلاح گفت امروز با اطمینان خاطر عرض میکنیم که ساختار الکترونیکی شبکه دفاتر پیشخوان دولت با نظارت ارکان تخصصی کشور و با آخرین تکنولوژی تکمیل گردیده است و میتوانیم ادعا کنیم با تلاش فرزندان و متخصصین مجموعه با کشورهای پیشرفته قابلیت رقابت داریم . و از این بابت باید این مهم را جشن گرفت و به دستگاههای اجرائی اعلام نمود منتظر ورود خدمات شما بر اساس مصوبه هیات وزیران هستیم و این موضوع را به جد و از هر طریق قانونی پیگیری خواهیم کرد.

وی گفت توسعه زیرساختهای الکترونیکی باعث شده تا شبکه دفاتر پیشخوان خدمات دولت بعنوان بخشی از زیرساختهای توسعه دولت الکترونیک حرفی برای گفتن داشته باشد و مجموعه های بیشتری به این حوزه اطمینان کنند و وارد عرصه خدمات رسانی به دفاتر شوند وی در همین خصوص افتتاح 150 دفتر ارائه کننده خدمات کارگزاریهای بورس را در دفاتر کشور که با حضور معاون نظارت فرابورس در یکی از دفاترپیشخوان دولت صورت گرفت گامی اساسی در جهت ارائه خدمات تخصصی بازار سرمایه عنوان کرد و گفت تازه در شروع راه هستیم و انشاالله با برنامه ریزی های دقیق و تخصصی عرصه توسعه خدمات را در دفاتر باز خواهیم کرد و این امر اتفاق نمی افتاد اگر این زیرساختها تکمیل نمی شد

دبیرکل کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت گفت بعضی افراد با عدم اطلاع از فرآیندهای اجرائی و تخصصی با تلاش به سیاه نمائی و تحریک بعضی دفاتر عزیز، تلاش می کنند تا موجب ناامیدی دفاتر شوند که خوشبختانه آگاهی دفاتر و اعتماد آنها به خدمتگزارانشان باعث شده تا رنج راه قابل تحمل تر شود و با لطف خدا گره های کاری باز شود این اطلاع رسانی های غلط حتی به مسئولین به گونه دیگری منعکس شده بود که خوشبختانه اطلاع رسانی این بخش نیز صورت گرفته است.

فلاح گفت اقدامات بزرگ حوزه های تخصصی بعضا دارای ایراداتی نیز هست که این طبیعت کار است ولی آن چه مسلم است تلاش همکاران در جهت به حداقل رساندن این موضوع بوده است . و طی روزهای آتی نیز با هماهنگی سازمان تنظیم مقررات در تلاشیم تا این دغدغه ها به حداقل برسد

وی با بیان ارسال مدارک از سوی دفاتر سراسر کشور گفت این میزان از مرز 90 درصد گذشته است و فرآیند انجام کار حکایت از روال طبیعی انجام خدمت در سراسر کشور دارد.

وی ابراز امیدواری کرد با رفع مشکلات دفاتر باقیمانده طی روزهای آینده مراحل اجرای کارهای بزرگ آتی را در حوزه دفاتر پیشخوان دولت رقم خواهیم زد .

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی


آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 23 بهمن 1396 ساعت 14:03
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi