پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


ارایه تاییدیه‌های تحصیلی تنها در دفاتر پیشخوان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
یکشنبه, 15 شهریور 1394 ساعت 17:20

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت‌ آموزش‌ و پرورش عنوان کرد:

ارائه تأییدیه تحصیلی فقط از طریق دفاتر پیشخوان دولت

بطحایی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت‌ آموزش‌ و پرورش گفت:‌ تأییدیه‌های تحصیلی از تاریخ ۱۵ شهریور صرفاً از طریق دفاتر پیشخوان دولت عرضه می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا سیدمحمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: از پانزدهم شهریور ارائه تمام تأییدیه‌های تحصیلی فقط از طریق دفاتر پیشخوان دولت صورت می‌گیرد.

وی افزود: در اجرای تفاهمنامه میان وزارت آموزش و پرورش و دفاتر پیشخوان دولت در راستای صدور تأییدیه تحصیلی این دفاتر در سراسر کشور با تجهیز امکانات لازم، آماده خدمات‌رسانی هستند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش خطاب به متقاضیان صدور تأییدیه تحصیلی گفت:‌ از تاریخ 15 شهریور صدور تأییدیه تحصیلی صرفاً از طریق دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور انجام می‌شود و باید از مراجعه به دفاتر پستی خودداری شود.


معاون وزیر آموزش و پرورش خبر داد
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت‌ آموزش‌ و پرورش گفت: تأییدیه‌های تحصیلی از ۱۵ شهریور صرفا از طریق دفاتر پیشخوان دولت عرضه می‌شود.

سیدمحمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: از پانزدهم شهریور ارائه تمام تأییدیه‌های تحصیلی فقط از طریق دفاتر پیشخوان دولت صورت می‌گیرد.
وی افزود: در اجرای تفاهمنامه میان وزارت آموزش و پرورش و دفاتر پیشخوان دولت در راستای صدور تأییدیه تحصیلی این دفاتر در سراسر کشور با تجهیز امکانات لازم، آماده خدمات‌رسانی هستند.معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش خطاب به متقاضیان صدور تأییدیه تحصیلی گفت:‌ از تاریخ 15 شهریور صدور تأییدیه تحصیلی صرفا از طریق دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور انجام می‌شود و باید از مراجعه به دفاتر پستی خودداری شود.
به نقل از : روزنامه کیهان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت‌ آموزش‌ و پرورش گفت:‌ تاییدیه‌های تحصیلی از تاریخ ۱۵ شهریور صرفا از طریق دفاتر پیشخوان دولت عرضه می‌شود.
خبرگزاری تسنیم- سیدمحمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: از پانزدهم شهریور ارایه تمام تاییدیه‌های تحصیلی فقط از طریق دفاتر پیشخوان دولت صورت می‌گیرد.
وی افزود: در اجرای تفاهمنامه میان وزارت آموزش و پرورش و دفاتر پیشخوان دولت در راستای صدور تأییدیه تحصیلی این دفاتر در سراسر کشور با تجهیز امکانات لازم، آماده خدمات‌رسانی هستند.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش خطاب به متقاضیان صدور تاییدیه تحصیلی گفت:‌ از تاریخ 15 شهریور صدور تأییدیه تحصیلی صرفا  از طریق دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور انجام می‌شود و باید از مراجعه به دفاتر پستی خودداری شود.
به نقل از : روزنامه فناوران
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi