پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


نخستین اجلاس روسای سازمانهای ثبت احوال کشور های عضو اکو آغاز بکار کرد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 11 مهر 1390 ساعت 18:27

 

نخستین اجلاس روسای سازمان های ثبت احوال کشورهای عضو اکو امروز با حضور وزیر کشور و  دبیرکل سازمان همکاریهای اقتصادی (اکو) آغاز بکار کرد.

 این اجلاس دو روزه با هدف آشنایی و تبادل نظر روسای سازمان های ثبت احوال کشورهای عضو اکو از جمله ترکیه، پاکستان، افغانستان، قرقیزستان، تاجیکستان و جمهوری آذربایجان در هتل لاله تهران در حال برگزاری است.
رییس سازمان ثبت احوال کشور در این اجلاس با اشاره به اهمیت ماموریت ثبت وقایع در همه نقاط جهان گفت: صدور مدارک هویتی و امنیتی برای شهروندان به سازمان های ثبت احوال واگذار شده است.
محمدناظمی اردکانی با بیان اینکه توسعه و پیشرفت پایدار کشورها مبتنی بر آمارهای دقیق بویژه در زمینه جمعیت است، افزود: شناسایی اتباع داخلی و خارجی و بهره مندی شهروندان از حقوق مختلف ازجمله شرکت در انتخابات و استفاده از خدمات آموزش و پرورش، خدمات بهداشتی و درمانی و سایر خدمات در گرو در اختیار داشتن مدارک شناسایی است.
وی با اشاره به اینکه عدالت در توزیع منابع و استفاده بهینه از آنها نیز منوط به داشتن اطلاعات دقیق بویژه در زمینه مهاجرت ها است، ادامه داد: شعار این اجلاس 'ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه و امنیت' است که امیدواریم با تبادل نظر روسای سازمان های ثبت احوال کشورهای عضو اکو به نتایج مثبتی در این اجلاس برسیم.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 11 مهر 1390 ساعت 18:31
 

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi