جستجوی اخبار

پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

اطلاعیه ها

سامانه پشتیبانی واحد فن آوری کانون دفاتر پیشخوان دولت

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

راهنمای آموزش الکترونیک دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

آمار بازدیدکنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز6870
mod_vvisit_counterدیروز8197
mod_vvisit_counterاین هفته29896
mod_vvisit_counterهفته گذشته60673
mod_vvisit_counterاین ماه206211
mod_vvisit_counterماه گذشته328947
mod_vvisit_counterکل بازدیدها16476789

بازدیدکنندگان: 147 مهمان, 5 ربوت حاضر
IP شما: 54.204.130.94
 , 
امروز: اسفند 04, 1395


قابل توجه مدیران وپرسنل وخانواده محترم دفاتر پیشخوان خدمات دولت مشاهده در قالب PDF چاپ

با توجه به آغاز ثبت نام بیمه تکمیل درمان ایران  فاز دوم و با توجه به موفقیت در دوره اول بیمه تکمیل درمان بیمه ایران و با مدنظرگرفتن درخواست های مکرر دفاترمحترم جهت ثبت نام مجدد لذا حسب انتظارات ،مدیران با پرسنل وخانواده محترم دفاترپیشخوان خدمات دولت کشور، این عزیزان میتوانند ازتاریخ 1395/11/14به مدت 20 روز با مراجعه به درگاه ملی دفاترپیشخوان دولت (epishkhan.ir) ضمن ثبت نام از خدمت بیمه تکمیل درمان استفاده نمایند ( ویژه استفاده مدیران و پرسنل به همراه خانواده)

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
قابل توجه دفاتر پیشخوان خدمات دولت ارائه کننده خدمات عوارض خودرو شهرداری مشاهده در قالب PDF چاپ

نظر به این که از سوی شهرداری تهران پوستری مطابق زیر تهیه شده و دفاتر ملزم به الصاق آن جهت روئیت شهروندان می باشند لذا ضرورت دارد تا دفاتر ضمن هماهنگی با شماره تلفن 61912222 (داخلی 7) مرکز پاسخگویی کانون نسبت به دریافت پوستر و نصب در محل دفتر اقدام نمایند.

خواهشمند است کلیه دفاتر که خدمت عوارض خودرو را در سطح استان تهران به شهروندان ارائه می کنند با مهر دفتر به واحد پاسخگویی کانون مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است عدم نصب پوستر مذکور در دفاتر پیشخوان دولت منجر به قطع سرویس دفاتر ارائه کننده خدمات مذکور از سوی بازرسین شهرداری تهران خواهد شد.

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
دهه فجر مبارک باد مشاهده در قالب PDF چاپ

اينك، برخيزيد اى شهيدان راه خدا؛ باغبان سبز عاطفه، براى دوباره روييدن دانه سرخ وجودتان، به ديدار آمده است. برخيزيد كه ذوالفقار عدالت، در دست فرزند على است! امروز، پرچم سه رنگ وطن، با نام سبز روح الله آغاز مى‌شود و با سپيدى صبح آزادى و سرخى خون عدالت خواهان، در مى‌آميزد تا بر قلّه‌هاى رفيع شرافت و صداقت سرزمينمان برافراشته شود. مبارك باد طلوع فجر، در گلزار وطن.
آن روز، پرنده آهنين، حامل فرشته‌اى بود كه بر فرودگاه چشمان منتظرانش مى‌نشست و جاده‌ها، شاخه شاخه گل در مسيرش مى‌ريختند تا باغبان بازگشته از سفر را استقبال كنند. گل‌ها، اشاره‌اى سرخ بود براى رسيدن او به بهشت زهرا؛ آنجا كه جوانان عاشق، قطعه به قطعه عشق خود را با نام و تاريخ شهادت، بر مزار پاكشان امضا كرده بودند.
... و سرانجام، روح خدا بر بلنداى سخن خويش، اشتياق ديدار را به اوج تماشا رساند. آن روز، زنگ اول مدرسه‌اى بود كه استاد عشق با درس «اللّه‌ اكبر»، تمام مسير را خلاصه مى‌كرد.
دهه فجر، خوش آمدی که با آمدنت، سوز و سرما از شهرو دیارمان‏ گریخت، برف های بهمن با حرارت ایمان و اخلاص، آب حیات شد. دهه فجرمبارک

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 7 از 844

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوستاد بیمه پیشخوان

تعرفه خدمات قابل ارائه در دفاتر پیشخوان

serv1

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

شرکت های وابسته

Please wait while JT SlideShow is loading images...
مهدیس پایابستاد بیمه دفاتر پیشخوانشبکه حمل و نقل دفاتر پیشخوانشرکت پیشخوان الکترونیک ایرانیان کیششرکت فناوران اطلاعات پیشخوان ایرانیانPhoto Title 6شرکت

مالیات بردرآمد مشاغل خودرو (راهنما)

maliat 002

logo-samandehi