جستجوی اخبار

پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

آمار بازدیدکنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز2219
mod_vvisit_counterدیروز9203
mod_vvisit_counterاین هفته35198
mod_vvisit_counterهفته گذشته66836
mod_vvisit_counterاین ماه270440
mod_vvisit_counterماه گذشته289217
mod_vvisit_counterکل بازدیدها18024358

بازدیدکنندگان: 115 مهمان, 2 ربوت حاضر
IP شما: 54.156.60.28
 , 
امروز: مرداد 05, 1396


فراخوان برای تهیه مهر سرویس مکاتبات اداری ویژه دفاتر استان تهران مشاهده در قالب PDF چاپ

فراخوان برای تهیه مهر مکاتبات اداری :

قابل توجه دفاتر پیشخوان ارائه کننده سرویس مکاتبات اداری در استان تهران که  آموزش مجازی این سرویس را دیده اند لطفا با شرکت در این فراخوان اقدام به  درخواست تهیه مهر خدمات شبکه دولت نمایند .لازم به ذکر است دفاتر شرکت کننده در فراخوان در تاریخی که متعاقبا اعلام می شود با مراجعه به کانون مهر   سرویس مکاتبات را دربافت خواهند کرد.


ثبت نام در فراخوان برای تهیه مهر مکاتبات اداری

 

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
اطلاعیه مهم معاونت فناوری اطلاعات کانون دفاتر پیشخوان مشاهده در قالب PDF چاپ

 

به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان دولت میرساند کانکشن های شبکه امن دفاتر پیشخوان (SIN) و ثبت احوال  صرفا جهت ارائه خدمات نوین دولت الکترونیک در اختیار دفاتر پیشخوان قرار گرفته است، لذا هرگونه استفاده غیر از ارائه خدمات مردمی از اطلاعات درگاه خدمات دولتی، جرم تلقی شده و در صورت مشاهده دسترسی دفتر قطع و موضوع جهت اقدامات آتی به مراجع قانونی ارجاع خواهد شد.

موارد غیرمجاز:

- استفاده از روتر جهت اتصال کانکشن های  شبکه SIN و ثبت احوال بدون اخذ تاییدیه از بخش امنیت کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت. این تاییدیه به دفاتری داده خواهد شد که تنظیمات روتر آنها توسط کارشناس نصب مجاز انجام شده باشد و تنظیمات داخلی روتر توسط کارشناسان امنیت چک شده باشد. (کارشناس مجاز به نماینگان فنی استانی کانون یا کارشناسان مستقلی گفته میشود که آموزش لازم، ضمانت نامه امنیتی و قرارداد عدم افشای اطلاعات با شرکت فناوران پیشخوان ایرانیان داشته باشند.) با توجه به تغییرات آینده، نصب روتر حتی بصورت مجاز برای شبکه SIN  توصیه نمیگردد.

-خطرات استفاده از روتر غیر مجاز

  • واکشی اطلاعات هویتی و شخصی مشتریان دفتر توسط شخص یا شرکت نصب کننده روتر
  • امکان سو استفاده یا سرقت اطلاعات توسط شخص یا شرکت نصب کننده روتر از شبکه دفتر، اطلاعات هویتی ، اطلاعات بانکی و غیره  بدون اطلاع مدیر دفتر از راه دور

-دفاتری که در حال حاضر از روتر استفاده مینمایند تا پایان مردادماه فرصت دارند تا تاییدیه لازم را اخذ نمایند. با توجه به اینکه اتصال روتر قابل شناسایی میباشد، پس از پایان این مهلت، اتصال روتر های غیرمجاز قطع خواهد شد.

- استخراج اطلاعات مردم ، واکشی اطلاعات و هرگونه استفاده از اطلاعات مراجعه کننده برای غیر مواردی که  آن مراجعه کننده از دفتر درخواست داشته است.

-استفاده از اطلاعات مردم برای جذب در شبکه های اجتماعی و تبلیغات

معاونت فناوری اطلاعات کانون

 

 

 
اطلاعیه شماره (9)واحد بانکداری الکترونیک (پیشخوان الکترونیک)/ در خصوص لزوم ارسال قرارداد و مدارک مشاهده در قالب PDF چاپ

پیرو اطلاعیه های قبلی به اطلاع دفاتر محترم که مدارک خود راتا 17/04/96ارسال نموده اند میرساند  نصب پوز های ویژه پیشخوان در دفاتر در حال انجام می باشد.لذا تقاضا می شود با کارشناسان اعزامی از سوی این مجموعه همکاری لازم مبذول فرمایید.

همچنین آن دسته از دفاتری که تا کنون موفق به ارسال قرارداد عضویت در شبکه پرداخت پیشخوان الکترونیک خود نشده اند میرساند با توجه به شروع نصب پایانه های فروش ویژه پیشخوان درکلیه دفاتر پیشخوان دولت عضو درگاه تقاضا می شود هرچه سریعتر نسبت به ارسال قرارداد و مدارک مربوطه اقدام نمایند.

تعدادی از مدارک دریافت شده نیز دارای مشکل بوده که لیست آنها در ادامه قابل مشاهده است. بدیهی است باید مجددا نسبت به  ارسال مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.

شایان ذکر است با توجه به انتقال موفقیت آمیز خدمات ثبت احوال،  وبا توجه به ضرورت رعایت استانداردهای بانک مرکزی طی ماه  آتی پرداخت های خدمات سازمان امور مالیاتی و تاییدیه تحصیلی نیز برروی پایانه های مذکور انتقال داده خواهد شد.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 7 از 895

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوستاد بیمه پیشخوان

تعرفه خدمات قابل ارائه در دفاتر پیشخوان

serv1

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

شرکت های وابسته

Please wait while JT SlideShow is loading images...
مهدیس پایابستاد بیمه دفاتر پیشخوانشبکه حمل و نقل دفاتر پیشخوانشرکت پیشخوان الکترونیک ایرانیانشرکت فناوران اطلاعات پیشخوان ایرانیانپیشخوان خدمات ایرانیان(هلدینگ دفاتر پیشخوان)شرکت

مالیات بردرآمد مشاغل خودرو (راهنما)

maliat 002

logo-samandehi